ESAB WARRIOR Tech 9-13
Дана маска використовується в будь-яких положеннях при ручному, напівавтоматичному та аргонодуговому зварюванні.
Невелика вага та продумана система фіксації на голові дозволяють використовувати тривалий час. Конструкція корпусу маски надійно захищає зварювальника, а негорючий поліетилен унеможливлює прилипання зварювальних бризок.
Особливості моделі:
Головною відмінністю зварювальної маски Warrior Tech є використання чотирьох датчиків, що суттєво збільшує швидкість відгуку світлофільтру.
Ступінь затемнення від 9 до 13 DIN можна регулювати в процесі роботи – при зміні методу зварювання немає потреби знімати маску для зміни налаштувань ― основні регулятори знаходяться в межах досяжності руки
Warrior Tech має екран розміром 9,8х4,8 см для повноцінного контролю процесу зварювання;
Регулювання чутливості дозволяє розпізнати дугу зниженої яскравості, що є актуальним при TIG зварюванні на низьких струмах.
У моделі Warrior® Tech реалізована можливість фіксувати зварювальну маску в п'яти різних положеннях, регулювати довжину та об'єм оголов'я
У налаштуваннях реалізовано перемикач часу згасання після спалаху
Заряджається маска під час роботи завдяки вбудованій сонячній батареї
Користуватися зварювальною маскою можна за температури від -10 С, на великому морозі працювати не рекомендується.
Характеристики:
Оптичний клас 1/2/1/2
Маса маски 520 г
Область огляду 98 x 48
Початкове затемнення 4 DIN
Затемнення при зварюванні 9-13 DIN
Регулювання затемнення Зовнішній регулятор
Чутливість Внутрішній регулятор
Затримка просвітлення Внутрішній регулятор
Час спрацьовування –10°C 0.0008 с
Час спрацьовування +25°C 0.0001 с
Час спрацьовування +65 ° C 0.000085мс
Час просвітлення 0.1 - 0.35 с
UV/IR захист Максимальний захист при будь-якому затемненні
Температурний діапазон від -10°С до +65°C
Поріг спрацьовування TIG >5 Ампер
Енергопостачання: сонячні елементи із вбудованими незмінними акумуляторними батареями
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ESAB |
| Країна виробник | Швеція |
| Вид зварювальної маски | Маска хамелеон |
| Захист від випромінювання | Інфрачервоного, Ультрафіолетового |
| Максимальна ступінь затемнення, DIN | 13 |
| Можливість роботи з респіратором | Так |
| Регулювання щільності затемнення | Так |
| Регулювання затримки зняття затемнення | Так |
| Живлення маски | Фотоелемент |
| Вага | 0.52 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Оглядове вікно | |
| Довжина оглядового вікна | 9.8 мм |
| Ширина оглядового вікна | 4.8 мм |
- Ціна: 5 828 ₴


